Strona Internetowa

Nie ma Cię w sieci - nie ma Cię w biznesie

Strona internetowa to mus XXI wieku. W większości wypadków związanych z działaniami marketingowymi skłania się klienta do odwiedzenia witryny firmowej, bowiem dzięki stronie internetowej jesteśmy w stanie prowadzić analitykę i śledzić ruchy naszych gości oraz realizować zakupy. Obecność witryny internetowej dla firmy to mus – gdyż jest to bardzo często pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą. Liczne badania potwierdzają tezę, że użytkownik na podstawie pierwszych 10 sekund jest w stanie dokonać wyboru, czy chce współpracować/zakupić produkt od danej firmy, czy też nie. 

Wyjątkowa, specjalnie dla Ciebie

Stworzymy dla Ciebie stronę, dzięki której przedstawimy Twoją firmę/markę/produkt/sklep lub Ciebie w niepowtarzalny sposób. Najważniejszym aspektem strony prócz estetyki i jej czytalności jest jej widoczność, którą jesteśmy w stanie zaoferować dzięki odpowiednim działaniom marketingowym. To właśnie kompleksowość usług czyni nas firmą pełną. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie niepowtarzalnych projektów zgodnymi z obecnymi trendami. Z nami jesteś w stanie zwiększać Twoje zyski, optymalizować procesy sprzedażowe oraz wzmacniać świadomość marki.

Nie martw się o nic

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że większość użytkowników trafia na Twoją stronę bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Dlatego nasze strony są przystosowane w pełni do najpopularniejszych rozdzielczości (od telewizorów, aż po małe urządzenia). Nasza oferta obejmuje stworzenie dosłownie każdej funkcjonalności dla Twojego biznesu. Wprowadzamy strony mniej lub bardziej skomplikowane począwszy od stron typu wizytówka, kończąc na rozbudowanych sklepach internetowych i aplikacjach. Wybierając Zebrę masz również spokój w związku z polityką prywatności RODO. Dostosujemy regulamin pod Ciebie i zabezpieczymy witrynę w odpowiedni sposób. Chcesz otrzymać ofertę? Wypełnij krótki brief klikając tutaj.