Sklep Internetowy

Myślisz o założeniu sklepu internetowego?

Coraz więcej przedsiębiorców spotyka się z tą myślą. Branża e-commerce rośnie w ogromnym tempie. Działasz stacjonarnie i chcesz rozszerzyć działalność o sprzedaż online lub dopiero chcesz wejść w rynek e-commerce? Nie ma to dla nas znaczenia – prowadzimy również kompleksowe działania związane ze zwiększeniem sprzedaży i budowaniem świadomości marki. Budowa sklepu internetowego nie zawsze jest tania, ale nie warto oszczędzać na „produkcie”, który ma przynosić Tobie zamierzone zyski.

Sklep internetowy - korzyści i realia

Wiadomym jest, że prowadzenie sklepu internetowego może, ale nie musi być Twoim jedynym źródłem dochodu, może również stanowić jedynie uzupełnienie tradycyjnej sprzedaży. Z roku na rok procent zakupów w internecie wzrasta, według danych GUS-u aż 90% gospodarstw domowych w Polsce ma dostęp do internetu, zatem łatwo można dostrzec potęgę sieci internetowej. Zakupy online są po prostu… łatwiejsze i mniej wymagające. Dzięki dobrze skonfigurowanej analityce jesteś również w stanie monitorować proces poruszania się po stronie użytkowników, a na bazie tego bardziej precyzyjnie dostosujesz ofertę. Największą zaletą według mnie jest zakres działania i niski koszt prowadzenia działalności – przecież produkt może kupić dowolna osoba na świecie przez 24 godziny na dobę.

Dobry produkt/usługa, strona i promocja może sprawić, że biznes będzie przynosił stabilne zyski. Zakładając swój sklep musisz podjąć wiele decyzji – to co będziesz sprzedawać, w jaki sposób chcesz dostarczać zamówienia, do kogo ma trafić Twój produkt. Zasad działania jest dosyć sporo, dlatego pomoże Ci w tym nasz dział marketingu dostępny tutaj.

Ile kosztuje profesjonalny sklep?

Nie oszukujmy się, profesjonalny, dobrze stworzony sklep z wszystkimi funkcjonalnościami i regulacjami prawnymi nie kosztuje ani 1.000 zł, ani 2.000 zł. Oczywiście w tym przedziale cenowym jesteśmy znaleźć wiele osób, które podejmą się tego wyzwania, ale czy uczenie się na Twoim przypadku jest dla Ciebie odpowiednią opcją? Dowiedz się więcej o kosztach związanych ze sklepem internetowym w artykule klikając tutaj.